Kurs na ASP

Kurs na ASP

Marzysz o dostaniu się na uczelnię artystyczną? W DOMINie przygotujemy Cię do egzaminów i pomożemy Ci zrobić portfolio! A do tego wszystkiego spędzisz czas ze świetnymi ludźmi w niesamowitej atmosferze! 

Na koncie mamy już tysiące młodych osób, które z naszą pomocą dostały się na wymarzone uczelnie w całek Polsce, ale też za granicą. Kreatywność nam nie straszna i śmiało mówimy, że jesteśmy w stanie nauczyć jej każdego. Przekonaj się i daj nam szansę!

Dla kogo?

W zasadzie dla każdego, kto kocha malować i chciałby podszkolić się w tej dziedzinie! Nauczymy Cię podstawowych zasad perspektywy, mieszania kolorów i tworzenia kompozycji. Wyzwolimy z Ciebie kreatywność. A do tego wszystkiego, aplikacja na ASP dzięki nam stanie się dużo prostsza!

Czym się wyróżniamy?

To uczniowie z naszego studia rysunkowego zawsze zajmują pierwsze miejsca na egzaminach rysunkowych w całej Polsce! I to powtarza się co roku! Dlatego nazywamy to Złotą Dekadą.

Chcesz dołączyć i być jedną z tych osób? Zapisz się do nas!

Gdzie jesteśmy?

Nasze pracownie znajdują się w samych centrach wielu polskich miast! Znajdziesz nasz w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i wiele innych! 

Dodatkowo w Warszawie oddzielnie znajdziesz pracownię rysunku i pracownię malarstwa.

kurs na asp
kurs na asp

Nie tylko "pięknie malować"

Stawiamy przede wszystkim na Twój rozwój jako artysty. Pewnie dobrze wiesz, że malarstwo nie opiera się jedynie na świetnym operowaniu pędzlem. Chcemy rozwijać naszych kursantów i na zajęciach poruszamy również kwestie kontekstu, historii sztuki czy innych trendów.

Różnorodność

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju zajęcia z rysunku i malarstwa.

Możesz wybrać od tradycyjnego malarstwa temperą lub olejami, przez rysunek i modelowanie w glinie, po kurs stricte na ASP.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie! 

Kurs na ASP pozwala zdawać na:

  • Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i innych miastach takich jak: Wrocław, Gdańsk Kraków itp.
  •  Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych (PJATK)

Jak wyglądają zajęcia w pracowni?

Po pierwsze zapisy do naszej pracowni trwają co roku już od połowy wakacji, a same zajęcia rozpoczynają się mniej więcej w połowie września.

Masz dzięki temu naprawdę sporo czasu, żeby się dobrze zastanowić, który kurs wybrać! A nawet jeśli będziesz chciał coś zmienić po rozpoczęciu pierwszego trymestru, to zawsze masz taką możliwość.

Jeden trymestr, czyli blok zajęciowy trwa 11 tygodni, a każde zajęcia po 4h.

A cały rok szkolny podzielony jest na trzy takie bloki – jesienny, zimowy i wiosenny. W wakacje za to możesz zapisać się na kurs wakacyjny.

 

 

Pakiet kursu kosztuje 825 złotych, a jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z nami i na przykład umów na indywidualną konsultację.

Zajęte miejsca

Poniedziałek
Zajęte miejsca 76%
Wtorek
Zajęte miejsca 70%
Środa
Zajęte miejsca 67%
Czwartek
Zajęte miejsca 81%
Piątek
Zajęte miejsca 91%
Sobota
Zajęte miejsca 97%

Kurs na ASP - co dodatkowo u nas znajdziesz?

Zapisując się do nas na którykolwiek kurs, otrzymujesz dostęp do Wolnej Pracowni. Ale co to jest?

To jedna z naszych największych zalet, ponieważ dzięki niej masz szansę uczestniczyć w naszych zajęciach nawet codziennie! I to cały czas za tę samą, niezmienną cenę.

Codziennie w pracowni znajdziesz salę, w której prowadzony jest inny temat. Możesz dołączyć i rysować to, co wszyscy  albo poprosić prowadzącego o pomoc w czym tylko potrzebujesz.

Dzięki temu możesz zyskać nawet 6 razy więcej godzin rysowania – i to wszystko za darmo!

Co tydzień w naszych pracowniach prowadzone są symulacje egzaminów wstępnych na polskie uczelnie.

Dzięki temu możesz świetnie przygotować się do tego właściwego egzaminu i zdać go bez najmniejszego stresu. My Ci w tym pomożemy i sprawimy, że wszystkie Twoje objawy rozwieją się w mgnieniu oka!

Na głównym korytarzu w pracowniach znajdziesz specjalnie przygotowany stolik, na który możesz wyłożyć wszystko, co udało Ci się narysować.

Przychodzi wtedy specjalnie do Ciebie prowadzący i przeprowadza korektę Twojej pracy. Naprowadza Cię na możliwe błędy i robi wszystko, żeby Twoje prace były jeszcze lepsze niż już są!

Natomiast nasze nauczanie odbywa się w oparciu o unikatowy system DEGLOM.

Jest to zespół rad i naprowadzeń dotyczących nauki, który odwołuje się do najnowocześniejszych  osiągnięć psychologów i pedagogów w tej dziedzinie.

Pomaga naszym kursantom w osiągnięciu mistrzostwa, wyrobieniu nawyku rysowania i nie tylko!

Mała galeria prac naszych kursantów:

Kurs na ASP a może zwykły kurs rysunku?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy wolisz startować na studia ASP czy może jednak na architekturę albo nawet grafikę, nie martw się! My Ci pomożemy wybrać

Nasza oferta jest na tyle obszerna, że spokojnie znajdziesz coś dla siebie. Jeśli teraz zapiszesz się na kurs na ASP, ale po miesiącu stwierdzisz, że jednak bardziej jara Cię geometria, możemy przepisać Cię na zajęcia z kursu na architekturę!

Nie zostawimy Cię niezadowolonego, ponieważ najbardziej zależy nam na Twoim rozwoju! Na koncie mamy już tak dużą liczbę kursantów, że doskonale rozumiemy każdego z osobna. 

Tylko… pozwól nam właśnie Ciebie nauczyć!

Nasza warszawska lokalizacja:

Tutaj widzisz tylko jedną z naszych propozycji – czyli główną filię, centrum dowodzenia. Ale naszych niesamowicie wykształconych asystentów ulokowaliśmy w całej Polsce i nasze kursy malarstwa znajdziesz w: