Wakacyjny Kurs Rysunku

Wakacyjny Kurs Rysunku

Chcesz spędzić wakacje w świetnej atmosferze, poznać nowych ludzi, a przede wszystkim nauczyć się rysować? Zapraszamy do naszych pracowni! 

Nasze doświadczenie w nauczaniu sięga już czasów przed rokiem 2000. Jeśli Twoim marzeniem jest zostać mistrzem rysunku – zapisz się już teraz!

Dla kogo?

Wakacyjny kurs rysunku jest dla każdego, kto chce świetnie spędzić wakacje i do tego podszkolić się w rysunku!
Możesz wybrać się do nas na całe dwa miesiące, ale też tylko na jeden tydzień. Jednak za każdym razem obiecujemy - będą to Twoje najlepsze wakacje!

kurs wakacyjny

Czego się u nas nauczysz?

To wszystko zależy od tego, jaki kurs wybierzesz! 

Jeśli przyjdziesz do nas na kurs rysunku od podstaw, Twoją naukę zaczniemy od podstaw perspektywy, światłocienia, ale także zrealizujemy najprostsze tematy rysunkowe, jak drzewo czy postać.

Co jeśli umiesz już podstawy?

W takim wypadku możesz zapisać się na kontynuację naszego kursu od podstaw!

Wtedy uczymy Cię trudniejszych zagadnień geometrycznych i rysunkowych – jak np.: plansze architektoniczne, martwe natury, pojazdy, a przede wszystkim rysunek z wyobraźni!

U nas na pewno nie znajdziesz nudy!

Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs rysunku?

Wakacje to świetny czas, żeby sprawdzić, czy dla Cebie rysunek to jest właśnie „to”.

W ciągu roku szkolnego również oferujemy bardzo szeroki wachlarz naszych kursów. Ale tyle, ile uda Ci się przerobić w trzy miesiące w roku szkolnym, odpowiada dwóm tygodniom wakacji!

A jak wiadomo… w wakacje każdy ma dużo więcej czasu. Po co spędzać go grając w gry komputerowe, jeśli możesz przyjść do nas i poznać innych zapaleńców rysunkowych 😉 

Znajdujemy się w ścisłym sercu Warszawy – to nasza główna filia i centrum dowodzenia.

Ale działamy już od ponad ćwierci stulecia, więc zdążyliśmy się rozrosnąć na całą Polskę! Znajdziesz nas w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku i Gdyni, Łodzi, Radomiu i Gliwicach! 

Wszędzie w dobrej lokalizacji, więc nawet jak mieszkasz kawałek poza miastem, dasz radę dość szybko dojechać 😉

Nasze zajęcia są oparte na systemie wielu dodatkowych zajęć.

Asystenci mogą przeprowadzić w grupach zajęcia z akwareli, modelowania i z wielu innych technik! Przede wszystkim nie zamykamy się jedynie na ołówek – to od nas pochodzą najsławniejsi polscy akwareliści i concept artyści z Polski. Masz możliwość nawet uczyć się właśnie od tych mistrzów!

Chcemy rozwijać naszych kursantów, więc proponujemy im szeroki wybór różnorodnych tematów.

Co roku na egzaminach wstępnych na różne uczelnie polskie to kursanci z naszego studia rysunku zajmują pierwsze miejsca! [ZŁOTA DEKADA – SPRAWDŹ, CO TO]

Więc jeśli ten kurs wakacyjny sprawi, że zapragniesz uczęszczać do nas na kurs na architekturękurs na ASP lub kurs z digital paintingu – będziemy niesamowicie szczęśliwi!

Naszym niebiznesowym celem jest rozkochać Ciebie w rysunku! A jeśli marzysz o uczelni artystycznej, z przyjemnością pomożemy Ci się dostać. Nasi kursanci do tej pory zajmują na nich 70% studentów!

Jaka jest nasza główna korzyść?

Przede wszystkim nasze kursy wakacyjne działają w oparciu o najnowocześniejsze sposoby nauki (nie tylko rysunku). 

Przychodząc do naszych pracowni, będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności w sposób niesamowicie przyjemny. 

Poznasz innych pasjonatów rysunku i możliwe, że, tak jak wielu innych wcześniej, zawiążesz przyjaźnie na całe życie!

Wakacyjny Kurs Rysunku to też plenery rysunkowe

A jak każdy wie, wakacje to okres, kiedy jest naprawdę ciepło, słonecznie i po prostu nie ma sensu cały czas chować się przed świeżym powietrzem i wakacyjnym klimatem miasta oraz natury. Dlatego prowadzący starają się minimum raz na tydzień wybrać poza ściany pracowni i rysować w plenerze.

Uczymy wtedy łapać proporcje z natury, obserwować zmieniający się światłocień i gospodarować przestrzeń białej kartki na podstawie tego, co widzimy przed sobą. 

Wybieramy się w wiele totalnie różnych miejsc. Nasze teczki z firmowymi naklejkami wiedzieli już turyści na starówkach, we wnętrzach kościołów, pracownicy biurowców czy wieżowców, mieszkańcy nowoczesnych apartamentowców, ale też wszyscy piknikujący w parkach i na łonie natury. Dlatego też jedno wiemy na pewno – każdy znajdzie coś dla siebie!

A do tego wszystkiego jeśli pokochasz nasze plenery, możesz zapisać się na nasz coroczny wielki wyjazd plenerowy. Byliśmy już w kilkudziesięciu zagranicznych miastach i krajach europejskich. 

Ale nasza lista wciąż się rozbudowuje! Może to właśnie Ciebie skusi opcja wyjechania z naszym doborowym towarzystwem na ponad dwa tygodnie przykładowo do Włoch?

Cennik Wakacyjnego Kursu Rysunku *

I TYDZIEŃ

żeby zobaczyć, czy Ci się u nas spodoba
PLN 469 za tydzień
 • 6 dni intensywnych kursów
 • 4h zegarowe codziennie
 • Wolna Pracownia
 • Okno Odrobieniowe

II TYGODNIE

najczęściej wybierana opcja
PLN 760 za dwa tygodnie
 • 12 dni intensywnych kursów
 • 4h zegarowe codziennie
 • Wolna Pracownia
 • Okno Odrobieniowe
 • Dodatkowy plener gratis
Popularne

III TYGODNIE

jeszcze więcej dodatków
PLN 999 za trzy tygodnie
 • 18 dni intensywnych kursów
 • 4h zegarowe codziennie
 • Wolna Pracownia
 • Okno Odrobieniowe
 • Dwa plenery gratis

IV TYGODNIE

najniższa cena - najwięcej korzyści
PLN 1299 za cztery tygodnie
 • 24 dni intensywnych kursów
 • 4h zegarowe codziennie
 • Wolna Pracownia
 • Okno Odrobieniowe
 • Trzy plenery gratis
 • Piąty tydzień za darmo
Popularne

*Nasz cennik obejmuje wakacyjny kurs rysunku, który znajduje się w ofercie naszej głównej warszawskiej pracowni rysunku. Oczywiście nie musisz mieszkać w Warszawie, żeby nas odwiedzić.

Jednak jesteśmy pracownią, która swoje filie ma rozsiane po całej Polsce, więc jeśli Warszawa Ci nie po drodze, zapraszamy do:

A jeśli chcę w wakacje malować...

Nie ma żadnego problemu! 

Obok podstawowych kursów rysunku, kursu na architekturę i kursu hobbystycznego do wyboru masz kurs na ASP

Czyli przygotowanie rysunkowe typowo pod Akademię. Malujemy akrylem i olejem, rysujemy węglem, ale też rzeźbimy!

albo pobawić się w digital painting...

Dokładnie to samo rozwiązanie! 

Bez problemu przekierujemy Cię na odpowiednie dla Ciebie zajęcia. Jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć opcje digital paintingu w formularzu z zapisami. 

A już teraz gwarantujemy Ci, że będą to godziny pełne kreatywnego podejścia do rysunku, ale też praktycznej nauki programów graficznych. 

Wszystko to pod okiem najlepszych z najlepszych.