Digital Painting

Kurs Digital Painting

Znajdziesz nas w każdym dużym mieście w Polsce

Co oferujemy?

Proponujemy kurs digital painting zarówno początkującym - możesz nauczyć się u nas digitalu zupełnie od podstaw, ale również tym zaawansowanym - każdy znajdzie cos dla siebie!
Masz okazję stać się członkiem niesamowicie dużej społeczności! Przez nasze pracownie do tej pory przeszły dziesiątki tysięcy kursantów i każdy poleca! Zobacz opinie u dołu strony!

Pomożemy Ci stworzyć własne, unikalne i na mistrzowskim poziomie portfolio. Dzięki naszej pomocy co roku to nasi kursanci zajmują pierwsze miejsca w rekrutacji na najlepsze uczelnie artystyczne w Polsce!

Niezapomniana atmosfera - prowadzimy kursy różnego rodzaju od ponad ćwierć wiecza! Wiemy, jak zadbać o komfort Twój lub Twojego dziecka!
W naszych pracowniach zawiązują się niesamowite przyjaźnie (a nawet miłości😉)

Oferujemy unikalne korzyści! Z pewnością jeśli zapisujesz się do nas na kurs digital painting, masz też dostęp między innymi do Wolnej Pracowni, Archimistrza, Okna Odrobieniowego i EDUkręgu.

Świetna lokalizacja naszych pracowni to kolejny mocny punkt! Każda pracownia zajmuje najbardziej dogodnie komunikacyjnie miejsca większych miast polskich. Dlatego na pewno nie będziesz miał problemów z dojazdem.

kurs digital painting
kurs digital painting
kurs digital painting

O nas

Jesteśmy szkołą rysunku i malarstwa (w tym również malarstwa cyfrowego), która prowadzi zajęcia od ponad ćwierć wieku.

W związku z tym znajdziesz nas we wszystkich większych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Lublin, Łódź, Poznań, Katowice i Radom). Do tego w każdym z nich nasze pracownie zlokalizowane są w ścisłych centrach, więc nie musisz martwić się o dojazd.

Jednym z naszych największych osiągnięć jest Złota Dekada – od ponad dekady nasi kursanci zajmują pierwsze miejsca na topowych polskich uczelniach artystycznych. Za to jeśli interesuje się kierunek „zagranica” – pomożemy w przygotowaniu zniewalającego portfolio!

Czym jest kurs digital painting?

Przede wszystkim nauka poprawnego rysunku

Mimo że chcemy stworzyć z Was niesamowitych grafików, concept artystów czy animatorów, nasz kurs obejmuje również podstawy poprawnego rysunku. U nas nie tylko nauczysz się obsługiwać na mistrzowskim poziomie Photoshopa, ale również z pewnością pokażemy Ci, co zrobić, żeby Twoje pracy były naprawdę profesjonalne

digital painting kursy
kurs digital painting

Rozwój kreatywności

Praca i studia w branży graficznej to przede wszystkim wielki popis kreatywnego myślenia. Dlatego każde nasze zajęcia są tworzone w taki sposób, aby nasi uczniowie mogli najpierw stworzyć własny koncept, a dopiero później odnaleźli najlepszy sposób przedstawienia go wizualnie. Dzięki wielu nowoczesnym metodom edukacyjnym (np. D.E.G.L.O.M.) dodatkowo zajęcia stają się przyjemne i mamy wielu, wielu stałych kursantów. 

Różnorodność tematów

Na naszych kursach Digital Painting każdy znajdzie coś dla siebie. W związku z tym zajęcia zawierają rozmaity wachlarz tematów. Poczynając od prostych krajobrazów i martwej natury, idąc przez postać fantasy (ale nie tylko) oraz zwierzęta, kończąc na rozbudowanych sceneriach architektonicznych i science fiction. Nie martw się! Kolejnym plusem jest nasza wielka elastyczność – każdy temat możesz zrealizować w oparciu o swoje zainteresowania!

Digital painting - dla kogo?

Przede wszystkim, kurs digital painting to zajęcia, na które uczęszcza każdy! Zapraszamy młodzież, która ukończyła 15 lat, studentów czy dorosłych. Nie jest istotne też, czy nigdy wcześniej nie korzystałeś/aś z Photoshopa lub nie miałeś/aś tabletu graficznego w ręku. 

Nawet jeśli siedzisz w digitalu od lat, ale chcesz poznać nowe i świeże, ale też bardzo ciekawe podejście do projektowania malarstwem cyfrowym – możesz wybrać kurs zaawansowany! 

 

Do tego, jak tylko ukończysz kurs podstawowy lub czujesz się na siłach, możesz skorzystać z naszej oferty dodatkowych kursów.

kurs na architekturę
Po naszych kursach nie tylko będziesz świetny w malarstwie cyfrowym, ale z pewnością tak wyrobisz sobie rękę, że tego typu rysunki nie będą żadnym problemem!

nasze korzyści - digital painting i co jeszcze...

CENNIK - coś, co pewnie Cię interesuje

Ceny pracowni oferujących digital painting w Polsce są zwykle dość wysokie. Jednak w naszym przypadku, dzięki temu, że  jesteśmy rozrośniętą na cały kraj firmą, mamy dla Ciebie wachlarz propozycji i okazji. 

Z pewnością szukasz jak najwyższego poziomu prowadzących – to zdecydowanie spełniamy. Nasi asystenci tworzyli zamówienia cyfrowe między innymi dla takich produkcji, jak Gwiezdne Wojny czy Wiedźmin. Prawdopodobnie każdy chciałby pozyskać inspirację od takich mistrzów😉

Natomiast koszt zajęć różni się w zależności od miasta i filii. Niżej wklejamy odnośniki do wszystkich pracowni, które oferujemy

Domin Warszawa
W stolicy nasze kursy digital painting odbywają się w pracowni partnerskiej, czyli w Creativity - niedalego filii Domin Warszawa
Przejdź na stronę
Domin Kraków
Cyfrowe malarstwo w sercu miasta Wyspiańskiego, Boznańskiej i Kossaków - z pewnością jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce!
Przejdź na stronę
Domin Wrocław
Niesamowicie rozwinięty program digital painting i concept art. A na naszym koncie You Tube możecie podejrzeć, jak tworzą się wrocławskie prace fantasy!
Przejdź na stronę
Domin Poznań
Kolejna filia, z której pochodzą najwybitniejsi polscy rysownicy i artyści! Może dołączysz do tego grona?
Przejdź na stronę
Domin Łódź
Łódzka manufaktura i galerie sztuki nowoczesnej - czy jest coś, co bardziej zachęca do tworzenia? Zapoznaj się z naszym programem!
Przejdź na stronę
Domin Gdańsk
Gdańska architektura zdecydowanie dogania tę krakowska - uważaną za polską królową! A atmosfera w naszej pracowni zdecydowanie odzwierciedla wakacyjne, morskie klimaty!
Przejdź na stronę
Domin Silesia
Nasz digital painting znajdziesz również w tej bardziej południowej części kraju! Tam również wykorzystujemy najnowsze metody nauki, które owocują w świetnych wynikach w rekrutacji na studia!
Przejdż na stronę
Domin Lublin
Wyspecjalizowana kadra, którą udało nam się wyszkolić przez ponad ćwierć wieku, również udała się do Lublina. I dzięki temu masz możliwość też w tamtych regionach uczyć się od mistrzów!
Przejdź na stronę
Domin Radom
Digital Painting jeszcze nie został tutaj ostatecznie wprowadzony, ale pracujemy nad tym, więc śledź nas na bieżąco! Nie mniej jednak zapraszamy na inne, świetne kursy, które mamy w ofercie!
Przejdź na stronę
Domin Gdynia
Kolejna nadmorska miejscowość, jednak tutaj nastawieni jesteśmy na malarstwo tradycyjne. Mimo tego, serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą stroną! Na digital painting zapraszamy do sąsiada - Gdańska!
Przejdź na stronę
Poprzedni
Następny

Kończąc, zobacz jeden z naszych tricków rysunkowych fantasy! Spróbuj przełożyć to na digital painting;)

Jesteś zainteresowany? - Skontaktuj się z nami już teraz

Warszawa (gł. lokal) - ul. Chmielna 98

501-320-045

zapisy@domin.pl

Lokalizacja głównej filii: